Latest News from Terai Madhesh

आज बुधबार, कस्तो छ तपाईको भाग्य ? हेर्नुहोस् राशिफल

आज मिति २०७६ साल वैशाख ११ गते । तदनुसार इश्वी सन् २०१९ अप्रिल २४ तारिख । शकसंवत् १९४१ । परिधावी संवत्सर उत्तरायण । वसन्त ऋतु । नेपाल संवत् ११३९ चौलागा । वैशाख कृष्णपक्ष । पञ्चमी तिथि बुधबार ।

मेष

समय आँशिक सुधार आउनेछ । मानसिक तनाव घट्नेछ । दूर्जनहरु फेला पर्न सक्छन् सतर्क भएर काम गर्नु होला । अरुको काम गरेर जश मिल्ने छैन । लाभदायक यात्राको सम्भावना कम देखिन्छ । अरुको भरमा मात्रै काम नगर्नु होला । व्यापार व्यवसायमा खासै प्रगति हुने देखिन्न । आशाका अङ्कुर पलाउनेछ । पढाईमा ध्यान कम जानेछ ।

वृष

समयले साथ दिने छैन । अनावस्यक तनाव बढ्नेछ । काम गर्दा दुःख कष्ट हैरानी बढि हुनेछ । विचार पु¥याउन सकिएन भने कर्म क्षेत्रबाट रित्तो हात फर्कनु पर्ला । पारिवारिक समस्या बढ्न सक्छन् । व्यापार व्यवसायमा गिरावट आउनेछ । विश्वास र भरोसामा काम गर्न सकिने छैन । दुष्टका हातमा धन पर्न सक्छ सतर्क रहनुहोला । स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ ।

मिथुन

ग्रह, गोचर सामान्य अनुकुल देखिन्छ । लगनशिल भई गरेका काम सफल हुनेछन् । अरुको कुरामा विश्वास नगर्नु होला काममा ध्यान दिनुहोला । कर्म अनुसारको फल मिल्नेछ । स्वतन्त्र प्रकृतिका व्यापार व्यवसायबाट आम्दानी बढ्नेछ । पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ । यात्राको सम्भावना देखिन्छ । प्रयत्न गरेमा नयाँ काम हात पार्न सकिनेछ ।

कर्कट

खटिएर काम गर्नु होला । व्यापार व्यवसायबाट आय आर्जन राम्रै हुनेछ । तनावले छोड्ने छैन । आहार विहारमा ध्यान दिन सकिएन भने स्वास्थ्य कमजोर बन्नेछ । ऋण लगानीमा नगर्नु होला पछि उठाउन गाह्रो हुनेछ । काममा प्रतिश्पर्धा गर्नु पर्नेछ । विरोधीको सक्रियता बढ्नेछ । काम गर्दा गोपनियता अप्नाउनु होला ।

सिंह

तपाई माथि भ्रम छलकपट बढि हुनेछ सोचेर विचार गरेर अगाडि बढ्नु होला । विना तयारी विना अध्ययनको कामले घाटा हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट सामान्य आम्दानी हुनेछ । पढाई लेखाईमा अवरोध आउन सक्छ । आफन्तको सहयोग अल्प मिल्नेछ । समस्याबाट पूर्ण मुक्ति मिल्ने छैन । आय व्यय बरावरै हुनेछ ।

कन्या

कार्य क्षमतामा ह्रास आउनेछ । घरका समस्याले बढि सताउने छ । अनावस्यक खर्च बढ्नेछ । विवाद रहित काम गर्न सकिने छैन । आफुमा भएको उर्जाको सहि सदुपयोग गर्न सके पछुताउनु पर्ने छैन । व्यापार व्यवसायमा गिरावट आउनेछ । आफन्त सँग विश्वास र भरोसा टुट्नेछ । मनमा शान्ति मिल्ने छैन । स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ ।

तुला

समयको सदुपयोग गर्नु होला पछि त्यो समय आउने छैन । भाग्य भन्दा कर्ममा जोड दिनु होला । मान्य जनको सुझाव सल्लाहमा काम गर्दा राम्रै हुनेछ । आफ्नै बाहुबलबाट धेरै काम सम्पादन हुनेछन् र अर्थोपाजन हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट आय आर्जन बढ्नेछ । साथि भाई इष्टमित्रबाट सहयोग प्राप्त होला । भ्रमलाई चिरेर काम गर्नु होला ।

वृश्चिक

दिन सामान्य देखिन्छ । आर्थिक लगानीमा जोड नदिनु होला । धन दिएमा फिर्ता नहुन सक्छ । व्यापार व्यवसायबाट सामान्य आम्दानी हुनेछ । अरुको पूर्ण भरोसा नगर्नु होला । मान्य जनको सुझाव सहयोग र आशिर्वाद लिएर काम गर्नु होला । महत्वकाँक्षी योजना अगाडि बढाउदा विचार पु-याउनु होला ।

धनु

समस्या कम भएर जानेछन् । काममा विस्तारै प्रगति हुनेछ । मनोरञ्जनात्मक काममा खर्च ज्यादा हुनेछ । अरुको भर नपर्नु होला । वित्तिय कारोवारमा सानातिना समस्या देखिने छन् । भोज भतेरको निम्तो आउन सक्छ । स्पष्ट बोल्दा आफैलाई घाटा हुनसक्छ । कार्य गोपनियता अप्नाएर काम गर्नु होला । आर्थिक कारोवारमा सुधार आउनेछ ।

मकर

समय प्रतिकुल देखिन्छ । जोखिम मोलेर कुनै काम नगर्नु होला । दूर्जनले दुःख दिनेछन् । पारिवारिक समस्या बढ्नेछन् । व्यर्थका काममा समय खर्च हुनेछ । व्यापार व्यवसायमा अवनति हुनेछ । अहार विहार नमिल्दा स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ । फजुल खर्च बढ्नेछ । झुट्टा आरोप लाग्न सक्छ ।

कुम्भ

समयको सदुपयोग गर्नु होला उपलब्धि राम्रै हात लाग्नेछ । हिजो विरोध गर्ने आज मित्र बनेर आउने छन् । आफन्तका कारण लाभान्वित हुनुहुनेछ । आम्दानीका नयाँ क्षेत्रको पहिचान हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट आय आर्जन सन्तोषजनक नै होला । घरमा मांगलिक काम हुनेछन् । मित्रहरु बढ्ने छन् ।

मिन

समयमा सामान्य सुधार आउनेछ । सुख शान्तिमा वृद्धि हुनेछ । सहज र सरल विधिबाट कार्य सम्पादन हुनेछन् । काम गर्दा कुटनैतिक विधि अप्नाएर अगाडि बढ्नु होला । सामाजिक उत्तरदायित्व बढ्नेछ । सहयोगी हात भेटिने छन् । काम गरेर प्रशस्त धन कमाउने योग देखिन्छ । परिवारबाट सहयोग पाईनेछ । इज्जत प्रतिष्ठा बढ्नेछ ।

Read original article on dcnepal.com

Loading...

Arun Sah Web Hosting